Menü
Your Cart
google play indir logo ile ilgili görsel sonucu Uygulamayı İndir Anında Tüm Ürünlerde Geçerli %15 İndirim Kazan. Uygulama hakkında detaylar için buraya tıklayın.

Gurme Konserveler

Buldumcu Dünya'nın en iyi gurme ve özel gıda ürünlerini sizin için bir araya getirdi. Tamamı türkiye'de olmayan birbirinden lezzetli özel lezzetlerdir. ÖZEL GURME KONSERVE ÜRÜNLERİMİZDE birbirinden lezzetli dünyanın en lezzetli ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz. Buradaki ürünlerin tamamı ÇİN, JAPONYA, İTALYA, FRANSA, AMERİKA, ALMANYA, İSVEÇ, NORVEÇ, AVUSTRALYA, TÜRKİYE, KÜBA, KORE gibi ülkelerin 1 numaralı ve en kaliteli ürünleri bir arada toplanmıştır.

Faydaları: Kan şekeri,Kalp sağlığı,Bağışıklık sistemi,Kansere karşı vücudu koruyucu etkisi,Sindirim sistemiKanserojen maddelerden ve serbest radikallerden koruyucu özelliği,K vitamini stres hücrelerini korur ve sindirim sistemi,Beyin ve sinir sistemi,Kan şekerini, ..
26,92 TL Vergiler Hariç:26,92 TL
Bir İtalyan sosu olan pesto sosu, taze fesleğen yaprakları, sarımsak, çam fıstığı, peynir ve zeytinyağı ile hazırlanır. İnanılmaz lezzetli olan bu sosun besin değeri ve kalorisi de lezzeti kadar yüksektir çünkü ana maddesi çam fıstığıdır. Fesleğinin müthiş kokusu ile sofralarınıza farklı bir tat ve ..
158,14 TL Vergiler Hariç:158,14 TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)