Kasada %5 Anında İndirim! MERHABA Kupon Koduyla Kasada İndirim Yapabilirsiniz.

SATIŞ VE İŞ GELİŞTİRME DESTEĞİ

MellBusiness™ Tamamen profesyonel kadrosu ile işletmenize değer katar, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi doğru alanlarda sunamıyor ve olması gereken satışları yakalayamıyormusunuz?

O zaman sektörünüz ne olursa olsun, MellBusiness™ ile bu soruna bir son diyebilirsiniz.

Biz sizin ürünlerinizi yada hizmetleriniz için en doğru Pazarlama çalışmalarını yaparak, işinizi daha ileriye taşımanızı sağlıyoruz.

İnternet sitelerinizi yenilemek veya yeniden inşaa etmeye kadar a'dan z'ye bütün iş alanınızda biz varız.

Örneklendirmek gerekirse;

Bir Kafeniz var ve kafeniz istediğiniz gibi kendini duyuramadı lezzetleriniz çok güzel ama müşterileriniz az yada istediğiniz gibi çok değil. O zaman bize başvuruyorsunuz sizin işletmeniz için ön çalışmalarımızı yapıyoruz, bütün konularıyla sosyal medyalardaki tanıtımlarınız, google reklam çalışmalarınız, kafe'nizin içerisindeki düzenlemeler, kafe müşteri kitlenizin incelenmesi ve daha onlarca etkeni araştırıp sizinle paylaşıyoruz. Buna göre ilgili çalışmaları yaptıktan sonra dilediğiniz ve hatta dilediğinizden daha iyi işlerin ortaya çıktığını gördükçe her ziyaretimizde (durum kontrolleri için iş yapılan her iş ortağımız ayda 1 defa ziyaret edilir) bize kahve ısmarlamaktan kendinizi alı koyamayacağınızı bilmenizi isteriz ;)

 

Sadece kafe yada hizmet sektörü olarak düşünmeyin, örneğin üretim yapıyorsunuz ancak satış noktası bulamıyor yada bulup satışlarınızı gerçekleştiremiyorsunuz. O zaman yine MellBusiness™ sizinle oluyor. El emeğiniz yada sanayi üretimlerinizi sektörünüze göre perakendeye ulaştırmanızda köprü oluyoruz, ayrıca yaptığımız reklam ve diğer PR çalışmalarımızda ürünleriniz için en doğru tüketici kitlesini yakalayarak perakendelerden satışlarının yapılmasını sağlıyor, hem ürün sattığınız perakende mağazanız mutlu, hemde siz mutlu oluyorsunuz.

Bizim ücretsiz olarak görüşebilirsiniz, lütfen bunun için İLETİŞİM SAYFAMIZA gidiniz.